Studentská vědecká konference FAPPZ ČZU v Praze 2024

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážené studentky, vážení studenti,

děkanem fakulty prof. Ing. Josefem Soukupem, CSc. byla vyhlášena soutěž o nejlepší vědecké a projektové práce studentů bakalářského a magisterského prezenčního i kombinovaného studia na FAPPZ ČZU v Praze.

Termín konání konference: 13. května 2024

Forma soutěžního příspěvku: rozšířený abstrakt s grafickou přílohou

Jazyk soutěže: čeština, angličtina

Soutěž se uskuteční v následujících oblastech:

• Zemědělství
  • Biologie, ekologie a životní prostředí
  • Vědy o Zemi
  • Architektura a urbanismus
  • Potravinářství

Způsob přihlášení: vyplněním přihlášky Přihláška SVK 2024

Termín přihlášení do soutěže: nejpozději do 30. dubna 2024 nebo do naplnění kapacity

Vyhlášení soutěže (včetně harmonogramu), pokyny a šablona pro vypracování příspěvku jsou přiloženy níže.