AGRODEN.cz

Kurz pro středoškoláky pracující s pokusnými zvířaty a pro ošetřovatele pokusných zvířat

Kurz zajišťuje Katedra etologie a zájmových FAPPZ

Ing. Barbora Hofmanová, Ph.D. (hofmanova@af.czu.cz tel: 224382561)

Termín kurzu: 9. – 13. 12. 2024

Orientační časový harmonogram: 8:45 – 16 přednášky (s hodinovou přestávkou na oběd), závěrečný test v pátek od 13 hodin.

Otevření kurzu je podmíněno minimálním počtem 20 přihlášených účastníků.

Rozhodnutí o konání kurzu bude zveřejněno podle počtu přihlášek nejpozději 20. 11. 2024

Přihlášky a informace

Přihlášky zašlete e-mailem na adresu hofmanova@af.czu.cz
nejpozději do 20. 11. 2024

Kurzovné

Vyčkejte na výzvu a pokyny k úhradě.

Česká zemědělská univerzita v Praze – bude upřesněno.

Kamýcká 129

Praha 6 – Suchdol, 165 21

(stanice "Zemědělská univerzita", bus č.107, 147 ze stanice metra Dejvická)