AGRODEN.cz

51. Mistrovství České republiky v orbě

Student Josef Šťastný z oboru Rostlinná produkce na ČZU dosáhl skvělého výsledku na 51. Mistrovství České republiky v orbě, které se uskutečnilo 5. září 2024 v Kunovicích u Uherského Hradiště. I přes náročné a blátivé podmínky, způsobené deštěm den před soutěží, se mu podařilo vybojovat ve své kategorii 2. místo, hned za soutěžícím z Rakouska. Tento výkon mu zajistil titul mistra České republiky v orbě pro rok 2024 a nominaci na Mistrovství světa 2025, které se bude konat v Praze 5. a 6. září.

Gratulujeme k tomuto vynikajícímu úspěchu a přejeme hodně štěstí na světové soutěži!

Více informací o Mistrovství České republiky v orbě se dozvíte zde: https://orba-cr.cz/souteze-mistrovstvi-republiky-v-orbe.php?id=MR_2024_Kunovice&c=0