Pozvánka na vědeckou přednášku v rámci projektu H2020 DRIFT-FOOD

Dr. Ali Sedaghat Doost z Gent University, Belgie, bude prezentovat na téma:
The Importance of Processing in Formulation of Novel Food Products: Cheese Cutting!

Datum: 3. října 2024
Čas: 10:00
Místo: Konferenční místnost, 5. patro, MCEV II

Přednáška je součástí projektu H2020 DRIFT-FOOD a zaměřuje se na význam zpracování při tvorbě nových potravinářských produktů.

Těšíme se na vaši účast!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Invitation to a Scientific Talk as part of the H2020 DRIFT-FOOD Project

Dr. Ali Sedaghat Doost from Ghent University, Belgium, will present on the topic:

Date: October 3, 2024
Time: 10:00 a.m.
Venue: Conference Room, 5th Floor, MCEV II

This talk is part of the H2020 DRIFT-FOOD project and focuses on the importance of processing in the formulation of new food products.

We look forward to your participation!